PRODUKTY NA ZAMÓWIENIE


Guziki, zawieszki do suwaka, ozdoby na sznurówki


Idealnie dopasowane dodatki, zaprojektowane z myślą o konkretnej, marce, linii ubrań czy kolekcji, całkowicie odmienią charakter produktu.

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją elementów z logo, w dowolnym kształcie i designie. Tworzymy dla naszych Klientów produkty na zamówienie takie jak guziki, uchwyty do suwaków, przypinki do crocsów czy ozdoby na sznurówki. Produkujemy elementy w różnych kształtach, dopasowane do danej marki lub konkretnego produktu. Stosowana przez nas nowatorska technologa, pozwala tworzyć elementy z detalami niespotykanymi nigdzie indziej. Nasze elementy nie tylko są ładne, ale mają wyczuwalną w dotyku strukturę 3D. Takie unikatowe, dopasowane dodatki pozwalają w łatwy sposób wyróżnić produkt na rynku, nadać im nowego charakteru lub spersonalizować go w ciekawy sposób.


Dodatki do odzieży
z logo


Niezależnie od tego, czy jesteś producentem odzieży reklamowej, czy tworzysz na zamówienie produkty hand made – trafiłeś w dobre miejsce.

Realizujemy zamówienia na dodatki do ubrań, odzieży, elementów dekoracyjnych czy obuwia, już od kilkudziesięciu sztuk. Nasi Klienci mają możliwość zamawiania dokładnie takich ilości produktów jakie aktualnie potrzebują. Brak kosztów przygotowania do produkcji czy też kosztów związanych z domówieniem, eliminuje konieczność zamawiania na zapas. Łatwa modyfikacja wzorów, możliwość zamawiania małych partii i krótki czas produkcji, daje możliwość tworzenia autorskich dodatków dopasowanych do poszczególnych akcesoriów, modeli czy kolekcji.


Przykładowe realizacje elementów
do odzieży i obuwia


WSPÓŁPRACA


Zaprojektujemy i wyprodukujemy dla Ciebie dodatki do odzieży


 

Bezpłatne
próbki

Prototyp przed rozpoczęciem produkcji


 

Szybka wizualizacja produktu

Możliwość zamawiania małymi partiami

CENNIK


Przykładowe ceny detaliczne dodatków do odzieżyNaszywka z logotypem
13 mm


Naszywka z logotypem
20 mm

Personalizowany guzik
20 mm


Personalizowany guzik
25 mm

PODANE CENY SĄ CENAMI DETALICZNYMI NETTO.
UDZIELAMY RABATÓW HURTOWNIOM ORAZ AGENCJOM REKLAMOWYM.

Zobacz też inne produkty dla firm


BEZPŁATNE PRÓBKI


Wypełnij formularz aby otrzymać od nas  próbki.