POWIERZCHNIA Z EFEKTEM 3D


Otwieracze
Firmowe z logo


Elegancki otwieracz firmowy wykonany ze stali, żywicy lub tworzywa sztucznego, to idealny nośnik reklamy i wizytówka firmy. Sprawdzi się zarówno jak gadżet rozdawany podczas imprez firmowych, jak i upominek dla pracowników oraz kontrahentów.

Nasze realizacje wyróżnia indywidualny design, wyczuwalna w dotyku powierzchnia ze strukturą 3D oraz ciekawe, tworzone na zamówienie kształty. Otwieracze do piwa są wyjątkowym, w pełni spersonalizowanym produktem który można dopasować do okazji, wydarzenia, czy identyfikacji wizualnej firmy. Wysoka jakość wykonania i duża wytrzymałość produktu gwarantują długi czas użytkowania. Wszystkie otwieracze posiadają przestrzenną, wyczuwalną w dotyku fakturę oraz żywe, nasycone kolory, które nie płowieją.


OTWIERACZE METALOWE 3D


Indywidualny kształt
i design


Dopasowane do okazji, spójne z identyfikacją wizualną marki otwieracze, to nie tylko atrakcyjny i funkcjonalny upominek, ale także idealny nośnik reklamy. Produkujemy otwieracze wykonane ze stali, w dowolnym kształcie, kolorze, wzorze, z logo firmy.

Indywidualnie zaprojektowane otwieracze ze stali to wiele możliwości kreacji produktu. W zależności od oczekiwań, budżetu czy przeznaczenia, podczas projektowania otwieraczy firmowych bierzemy pod uwagę wiele elementów. Nie tylko kształt i design, ale także różne rodzaje mechanizmów otwierania, grubość stali oraz przeznaczenie, na przykład opcję zawieszenia na ścianie czy przyczepienia do lodówki. Projektujemy otwieracze tak, aby były niepowtarzalne i spełniały rolę wizytówki firmy. Wykonujemy prototypy które w pełni odwzorowują produkt końcowy, dzięki czemu nasi Klienci jeszcze przez rozpoczęciem produkcji dokładnie wiedzą jak będzie wyglądał ich firmowy otwieracz.Otwieracze 3D z tworzywa


Otwieracze wykonane w technologii druku 3D wyróżnia unikalny, projektowany na zamówienie kształt, ciekawa, wyczuwalna w dotyku struktura, oraz możliwość tworzenia otwieraczy przestrzennych. Przy tej metodzie produkcji, przestrzenny logotyp firmy czy napis mogą być wkomponowane bezpośrednio w model otwieracza.

Innowacyjne otwieracze 3D z tworzywa to jeszcze większe możliwości personalizacji. Produkujemy otwieracze do butelek w dowolnym kształcie, z wyjątkową, wyczuwalną w dotyku strukturą, ale przede wszystkim z przestrzennym efektem 3D. Dzięki technologii druku 3D, logo firmy, hasło, slogan, napis, czy wzór, mogą być wklęsłymi lub wypukłymi elementami wewnątrz otwieracza. Zaletą tej metody produkcji jest również niska waga, która sprawia, że produkowane przez nas otwieracze są lekkie i wygodne do noszenia w formie przyczepianego do kluczy breloka. Otwieracze wykonane w technologii druku 3D z pewnością zainteresują wszystkie firmy i agencje reklamowe, które szukają produktów ciekawych, innowacyjnych i do tej pory niespotykanych na rynku.


Otwieracz do piwa w formie breloka do kluczy


Breloki do kluczy wyprodukowane w technologii kolorowego druku 3D, które jednocześnie pełnią funkcję otwieracza do piwa. Projektujemy i produkujemy dla naszych Klientów otwieracze w formie breloków do kluczy, które mają dowolny kszałt i design, a dzięki niskiej wadze, są lekkie i wygodnie podczas codziennego użytkowania.

Realizujemy zamówienia na otwieracze reklamowe z logo w indywidualnym kształcie, już od kilkudziesięciu sztuk. Dzięki temu nasi Klienci mają możliwość zamawiania dokładnie takich ilości produktów jakie aktualnie potrzebują. Brak kosztów przygotowania do produkcji czy też kosztów związanych z domówieniem, eliminuje konieczność zamawiania na zapas. Łatwa modyfikacja wzorów, możliwość zamawiania małych partii i krótki czas produkcji, umożliwiają tworzenie autorskich gadżetów firmowych które są nie tylko designerskie, ale też funkcjonalne. Nasz zespół projektowy przygotowuje bezpłatne wizualizacje firmowych otwieraczy reklamowych. Wystarczy przesłać na logo firmy lub wytyczne jak ma wyglądać otwieracz, a my prześlemy ofertę wraz z profesjonalnie przygotowaną wizualizacją produktu.


Przykładowe realizacje otwieraczy firmowych


WSPÓŁPRACA


Zaprojektujemy otwieracz
dopasowany do Twojej firmy


 

Bez dodatkowych kosztów przygotowania

Możliwość wykonania próbki przed rozpoczęciem produkcji


 

Produkt w pełni personalizowany

Projektowane i produkowane w Polsce

CENNIK


Przykładowe ceny detaliczne
otwieraczy firmowychOtwieracz firmowy jednostronny 5x5cm


Otwieracz firmowy dwustronny 5x5cm

Otwieracz jednostronny z magnesem 6cm


Otwieracz karta dwustronny 5x8cm

PODANE CENY SĄ CENAMI DETALICZNYMI NETTO.
KLIENTOM B2B PRZY WIĘKSZYCH ZAMÓWIENIACH ORAZ AGENCJOM REKLAMOWYM UDZIELAMY RABATÓW.

Zobacz też inne produkty dla firm


BEZPŁATNE PRÓBKI


Wypełnij formularz aby otrzymać od nas  próbki.